Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Jodie Turner-Smith jako Anna Boleyn na pierwszym teaserze oczekiwanego serialu 0

W sieci pojawiła się pierwsza teaserowa zapowiedź oczekiwanego miniserialu historycznego, którego główną bohaterką jest Anna Boleyn, jedna z żon Henryka VIII Tudora.

fot. materiały prasowe / na zdjęciu Jodie Turner-Smith

W odtwórczynię tytułowej roli wciela się czarnoskóra aktorka Jodie Turner-Smith. Zerknijcie jak prezentuje się jako Anna Boleyn.

Miniserial o Annie Boleyn będzie trzyczęściową produkcją, która jest określana jako duszny psychologiczny thriller. Twórczynią oraz scenarzystką jest debiutująca Eve Hedderwick Turner. Za reżyserię serialu odpowiada Lynsey Miller.

Postać Anny Boleyn była niezwykle ważna w historii Anglii. To właśnie dzięki niej król Henryk VIII Tudor "rozstał się" z kościołem katolickim, aby móc ją poślubić pomimo bycia mężem Katarzyny Aragońskiej. Finalnie Anna Boleyn została ścięta, a jej miejsce u boku króla zajęła inna kobieta, Jane Seymour.

W obsadzie aktorskiej znalazło się również miejsce dla Daniela Kaluuyi. Na ekranie pojawią się również Amanda BurtonThalissa TeixeiraBarry Ward i Jamael Westman. Seria ukaże ostatnie miesiące z życia Anny Boleyn, która stara się zapewnić przyszłość swojej córce rzucając wyzwanie potężnemu patriarchatowi, który ją otacza.

Za produkcję miniserialu odpowiadają Fable Pictures i Sony Pictures Television. Zdjęcia do produkcji zakończyły się w grudniu ubiegłego roku, a jej premiera odbędzie się jeszcze w tym roku. Dokładna data nie została jeszcze podana.

Źrodło: variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

MARTIN007

Ręce opadają, ktoś to zamiar ma obejrzeć 😳🤔

Proszę czekać…