Disneyland ujawnia datę otwarcia kampusu Avengers i pierwsze wideo 0

Kampus Avengers zostanie otwarty tego lata, a Disney Parks ujawnił pierwsze wideo pokazujące nową atrakcję.

Kampus Avengers ma zostać oficjalnie otwarty w Disneyland Resort 4 czerwca. W tej w pełni wciągającej krainie w parku przygód Disney California, zostaniesz zaproszony do współpracy z Avengersami i ich sojusznikami, aby spełnić swoje marzenia o superbohaterach. Kampus Avengers składa się z kilku bohaterskich lokacji, z których każda jest hostowana przez innego Avengera, aby dzielić się swoimi unikalnymi mocami, technologią i wiedzą z rekrutami.

Kluczowym obszarem jest Worldwide Engineering Brigade – znana również jako WEB. Skupia błyskotliwych innowatorów, takich jak Peter Parker, którzy zostali zebrani przez Tony’ego Starka, aby wymyślać nowe technologie i wyposażać zwykłych ludzi, aby stali się superbohaterami, takimi jak Avengers. W sieci WEB pojawi się nowy WEB SLINGERS: A Spider-Man Adventure, pierwsza atrakcja Disneya, w której znajdzie się kultowy przyjazny Spider-Man z sąsiedztwa!

Parki rozrywki Disneyland i Disney California planują ponowne otwarcie dla gości 30 kwietnia z ograniczoną liczbą miejsc i ulepszonymi wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Ludzie mogą zacząć planować swój pobyt, dokonując rezerwacji od 15 kwietnia.

Źrodło: disneyparks.disney.go.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…