Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Justin Timberlake w serialowej wersji ''Niebezpiecznego umysłu'' 0

Po rewelacyjnym występie w tegorocznym dramacie Palmer, platforma Apple TV+ dalej ma ochotę współpracować z aktorem i piosenkarzem Justinem Timberlake'm. Otrzymał on właśnie angaż do serialu opartego na filmie Niebezpieczny umysł i fikcyjnej biografii Chucka Barrisa.

na zdjęciu Justin Timberlake, film ''Na karuzeli życia''

Projekt nie posiada jeszcze swojego oficjalnego tytułu. Timberlake wcieli się w Barrisa, gospodarza wielu popularnych teleturniejów z lat 70 ubiegłego wieku, który w swoich spisanych wspomnieniach twierdził, iż praca w mediach jest tylko przykrywką dla jego prawdziwej działalności. Miał być bowiem płatnym zabójcom pracującym na zlecenie CIA mającym likwidować wrogów państwa.

Powstający dla Apple TV+ projekt jest koprodukcją Miramax i Paramount Television Studios. Ray Donovan i David Hollander będą pełnić funkcję showrunnerów i producentów wykonawczych, a Jon Worley pisze scenariusz odcinka pilotażowego.

Fikcyjna biografia Barrisa została zaadaptowana na film w 2002 roku przez George Clooney'a. Produkcja pomimo dobrych recenzji nie osiągnęła kasowego sukcesu. W Chucka Barrisa wcielił się Sam Rockwell.

Timberlake oprócz muzycznych sukcesów ma również na swoim koncie kilka naprawdę dobrych ról. W 2010 roku wystąpił w doskonałym dramacie biograficznym The Social Network, trzy lata później zagrał w musicalu Co jest grane, Davis? Wystąpił także w dość dobrej komedii Zła kobieta u boku Cameron Diaz.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…