Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Bohaterowie nowych ''Cudownych lat'' na pierwszym rodzinnym zdjęciu 0

Jak wiadomo stacja ABC pracuje nad nową wersją kultowego sitcomu Cudowne lata. W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie nowej rodziny, której losy poznamy w powstającym reboocie.

fot. materiały prasowe/plakat serialu ''Cudowne lata''

Zdjęcie opublikował na swoim profilu w mediach społecznościowych producent Lee Daniels. Możecie zapoznać się z nim poniżej.

Przedstawia ono rodzinę głównych bohaterów, w których wcielają się Saycon Sengbloh, Dulé Hill, Elisha Williams i Laura Kariuki. Narratorem serialu został Don Cheadle, który wciela się dorosłą wersję Deana Williamsa, chłopca z perspektywy którego poznamy jego nastoletnie życie w Montgomery w stanie Alabama.

Reboot Cudownych lat będzie poprawny politycznie, jak na obecne czasy. Ukaże nam historię pewnej czarnoskórej familii, która w burzliwej końcówce lat 60 XX wieku starała się zrobić wszystko, aby mieć swoje 'cudowne lata'. Rodzina Williamsów należy do klasy średniej tamtych czasów. Składa się z ojca Billa, którego dorosły Dean określa mianem najgorszego faceta jakiego znałem, matki Lillian i siostry Deana Kim.

Pieczę nad nową wersję klasycznego już sitcomu sprawują Fred Savage jako producent i reżyser odcinka pilotażowego, Saladin K. Patterson i Lee Daniels.

Źrodło: Digital Spy

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Bercik022

Wyobraźcie sobie sytuację gdzie np. Ojciec jest czarny a matka biała albo na odwrót, coś czuję, że to by już nie przeszło :P
"Reboot Cudownych lat będzie poprawny politycznie, jak na obecne czasy." ten cytat jest świetny, poprawny czy zróbmy całkowity obrót, bo jak by grali biali to film był by nie poprawny politycznie? Amerykanie to niedługo sami na siebie sprowadzą secesję :P
-Weźmy napiszmy scenariusz do nowego serialu o czarnej rodzinie, która dzieje się w latach 70/80 i niech Don Cheadle będzie narratorem, pokażmy, że w tamtych latach czarnoskóre rodziny z klasy średniej miały pod górkę
- ty ale w sumie wyjdzie nam "Wszyscy nienawidzą Chrisa" albo wariacja na temat "Grubego Alberta"
- ty wiem, powiedzmy, że to reboot Cudownych lat, czarni bojownicy o kij wie co będą zadowoleni bo ’Poprawność" a my mamy sprzedaż.

W ten oto sposób marketingowcy napędzają gospodarkę w stanach, na oparach absurdu z tablicą zwaną "poprawność polityczna"

dragoon1984

Haahahha o kuźwa – tego nie wiedziałem. Jeszcze trwa fala "wynagradzania" bidulków za "białe" Oscary….
Teraz dajecie Corky’ego Thatchera! xDDD Obladi obladaaa!!!

Proszę czekać…