Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

4 część animacji ''Hotel Transylwania'' już w lipcu! 0

Nadchodzi czwarta i ostatnia część przebojowej animowanej serii od Sony. Mowa o Hotelu Transywalnia. Studio ogłosiło właśnie oficjalny tytuł produkcji oraz datę premiery.

fot. materiały prasowe

Czwarty film tej kasowej serii, która do tej pory zarobiła łącznie 1,3 mld dolarów nosi tytuł Hotel Transylwania: Transformania. Produkcja ta do kin wejdzie 23 lipca 2021 roku. Jeśli tylko kina zostaną otwarte to animacja ta będzie idealną letnią propozycją dla rodzin z dziećmi.

Fabuła ostatniego filmu z serii trzymana jest w tajemnicy. Animacja opowiada o hrabim Draculi i jego córce Mavis. Oboje prowadzą hotel, w którym mile widziany jest każdy potwór chcący odpocząć od ludzi. Pewnego dnia do hotelu trafia pewien młody podróżnik – człowiek, który wywraca ich życie do góry nogami.

Genndy Tartakovsky odpowiada za scenariusz i produkcję czwartej części. Na stanowisku reżysera ustąpił on miejsca Jennifer Kluska i Derekowi Drymon. Michelle Murdocca i Selena Gomez pełnią funkcję producentów wykonawczych. Gomez ponownie udzieli także głosu Mavis.

Trzecia część Hotelu Transylwania zadebiutowała w 2018 roku. Produkcja przy budżecie 167,5 mln dolarów na całym świecie zarobiła ponad 528,5 mln dolarów. To najbardziej dochodowa część całej serii. Czy czwarta ją przebije? Okaże się niebawem.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…