Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Anya Taylor-Joy wygląda perfekcyjnie na fanowskiej grafice jako Batgirl 0

Anya Taylor-Joy, która zyskała rzeszę fanów po fantastycznej kreacji aktorskiej w miniserialu Gambit królowej (jeśli jeszcze jej nie widzieliście to musicie koniecznie narobić – ową produkcję znajdziecie w serwisie platformy streamingowej Netflix), to faworytka wielbicieli komiksowych ekranizacji do zagrania postaci Barbary Gordon w kinowym uniwersum DC.

na zdjęciu Anya Taylor-Joy, serial "Gambit królowej"

Jakiś czas temu ogłoszono, że Christina Hodson, która maczała palce przy takich produkcjach, jak Ptaki nocy i The Flash, zajmuje się przygotowaniem scenariusza do filmu o Batgirl. Na razie szczegóły projektu trzymane są w tajemnicy, podobnie zresztą, jak nazwisko aktorki, która wcieli się w rolę główną. Fani komiksowych filmów mają jednak swoją faworytkę i jest nią znakomita Anya Taylor-Joy.

W mediach społecznościowych pojawiło się trochę fanowskich grafik, na których możemy zobaczyć gwiazdę miniserialu Gambit królowej w kostiumie kultowej bohaterki znanej z komiksów DC.

Nie wiem, jak dla Was, ale dla mnie Anya Taylor-Joy to doskonała kandydatura i chętnie zobaczyłbym ją w kostiumie Batgirl na wielkim ekranie.

Zresztą dla jednej z najbardziej utalentowanych aktorek swojego pokolenia, występ w filmie o Batgirl nie byłby debiutem, jeśli chodzi o film komiksowy. Jakiś czas temu Anya Taylor-Joy pojawiła się w średnio udanym widowisku o mutantach od Marvela – Nowi mutanci.

Źrodło: Twitter / MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…