Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Specjalny odcinek ''Przyjaciół'' został nakręcony 1

Zapowiadane wejście na plan specjalnego odcinka Przyjaciół powiodło się. W sieci pojawiły się materiały z planu oraz informacja o zakończeniu prac na planie.

na zdjęciu Jennifer Aniston, Matt LeBlanc, David Schwimmer, Aisha Tyler, serial ''Przyjaciele''

Jak widać na poniższych zdjęciach plan specjalnego odcinka Przyjaciół noszącego tytuł Friends: The Reunion nie miał miejsca na słynnej Stage 24 znajdującej się w studiu Warner Bros. w Burbank. Epizod nakręcony został na tle słynnej fontanny, którą można zobaczyć podczas czołówki.

Projekt realizowany jest dla platformy HBO Max. Za jego reżyserię odpowiada Ben Winston. W odcinku specjalnym zobaczymy aktorów wcielających się przed laty w szóstkę przyjaciół –  Matthew PerryJennifer AnistonCourteney CoxLisa KudrowDavid Schwimmer i Matt LeBlanc.

Przyjaciele to niemal już kultowy amerykański sitcom, emitowany w latach 1994-2004, który doczekał się aż 10 sezonów. Chyba nie ma nikogo kto nie zna przygód grupy przyjaciół mieszkających w Nowym Jorku wspólnie przeżywających swoje radości i kłopoty.

Powstały odcinek to wbrew nazewnictwu nie jest kolejny epizod przygód szóstki przyjaciół, a program, w którym aktorzy opowiedzą o pracy na planie oraz zdradzą trochę ciekawostek z produkcji, Data premiery odcinka nie jest jeszcze znana.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…