Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Bridgertonowie'' z zamówieniem na dwa kolejne sezony 0

Pomimo tego, iż prace nad drugim sezonem serialu Bridgertonowie są dalekie od zakończenia, włodarze Netflixa zdecydowali, iż dadzą produkcji zielone światło na dwa kolejne sezony. Tym samym doczekamy się jeszcze co najmniej trzech sezonów towarzyskich od studia Shondy Rhimes.

fragment plakatu promującego serial ''Bridgertonowie''

Uważacie, że produkcja ma aż tak wielki potencjał, aby po sukcesie pierwszego sezonu porywać się od razu na trzy kolejne? Tym bardziej, iż w drugim sezonie nie zobaczymy jednej z głównych postaci serii – księcia Hastings Simona Bassetta, w którego wcielał się Regé-Jean Page.

Drugi sezon skupić ma się na postaci lorda Anthony’ego Bridgertona (Jonathan Bailey), któremu jego siostra Daphne (Phoebe Dynevor), pomoże w poszukiwaniu odpowiedniej partnerki.

Kolejna seria wprowadzi także kilka nowych postaci. To Kate Sharma, w którą wcieli się Simone Ashley, Edwina Sharma – w tej roli Shelley Conn, Theo Sharpe, którego sportretuje Calam Lynch i Jack – w tej roli Rupert Young.

Fabuła serialu Bridgertonowie opiera się na cyklu historycznych romansów autorstwa Julii Quinn. Ich akcja rozgrywa się w Londynie z czasów regencji. Poznajemy miłosne perypetie bogatych ludzi należących do londyńskiej elity tamtych czasów, a to wszystko opowiedziane oczami rodziny Bridgertonów.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…