Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Szybcy i wściekli 9" - zobaczcie pojedynek braci w nowym zwiastunie 0

Chyba na żaden inny film fani kina akcji nie czekają z takim zniecierpliwieniem! Familia Toretto powróci z nową energią, nowymi pomysłami i – z całą pewnością – w jeszcze bardziej ekscytującym stylu.

na zdjęciu John Cena oraz Vin Diesel, film "Szybcy i wściekli 9"

Seria "Szybcy i wściekli" przez 20 lat zarobiła już ponad 5 miliardów dolarów na całym świecie. Wkrótce po raz kolejny pójdziemy do kina na film o szybkich i pięknych samochodach.

Dominic (Vin Diesel) prowadzi spokojne życie z Letty (Michelle Rodriguez) i ze swoim synem Brianem. Jednak nadal czyhają na niego różne niebezpieczeństwa. Tym razem Dominic będzie musiał zmierzyć się z duchami własnej przeszłości. Jego ekipa znów połączy siły, żeby pokonać wroga – doskonałego kierowcę Jacoba Toretto (John Cena), który jest bratem Dominica skłóconym z nim od wielu lat.

Reżyserem tej części serii jest Justin Lin, który po raz kolejny zdecydował się stanąć za kamerą "Szybkich i wściekłych". Wyreżyserował część trzecią, czwartą, piątą i szóstą.

W filmie wyruszymy w podróż po niemal całym świecie. Bohaterowie produkcji odwiedzą między innymi Londyn, Tokio, Tbilisi, Azerbejdżan i Amerykę Środkową. Będziemy świadkami wskrzeszenia starych przyjaciół i powrotu dawnych wrogów. Historia zostanie napisana na nowo, a prawdziwe znaczenie rodziny będzie poddane próbie jak nigdy dotąd.

Szybcy i wściekli 9 w kinach od 25 czerwca.

Źrodło: Tylko Hity

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Khaosth

Czyli F9 to generalnie skrzyżowanie Marvela z fizyką bollywoodzkiego kina akcji?
Ta seria stała się tak niedorzeczna, że powoli znowu zaczyna mi się podobać

Proszę czekać…