Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Leonardo DiCaprio zagra w amerykańskim remake'u "Na rauszu" 1

Zdobywca tegorocznego Oscara dla najlepszego filmu międzynarodowego, czyli Na rauszu, już niebawem doczeka się amerykańskiego remake’u. W roli głównej pojawi się Leonardo DiCaprio, który zagra bohatera sportretowanego w oryginale przez Madsa Mikkelsena.

na zdjęciu Leonardo DiCaprio, film "Pewnego razu... w Hollywood"

Firma producencka Leonardo DiCaprio, Appian Way wygrała przetarg na prawa do realizacji remake’u Na rauszu. W realizacji filmu udział wezmą również Endeavour Content i Makeready, Brada Westona. Walka o prawa trwała od dawna, jeszcze przed tym zanim film w reżyserii Thomasa Vinterberga otrzymał Oscara na tegorocznej ceremonii. Filmem zainteresowane były także Studiocanal z The Picture Company i Riva Marker’s Nine Stories oraz Elizabeth Banks w przetargu z Universal Pictures.

Teraz DiCaprio i reszta producentów będzie poszukiwała scenarzysty. Macie jakiegoś kandydata?

Na rauszu opowiada historię grupy przyjaciół, nauczycieli szkoły średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu pozwala otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować. Nie przewidują jednak skutków, jakie pociągnie za sobą długotrwałe utrzymywanie stałego poziomu promili we krwi – przez cały dzień, również w pracy…

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 10

ana481516

Naprawdę już mnie śmieszy to ciągłe tworzenie remake’ów. Do tego "Na rauszu" to przecież nowy film. Niech Amerykanie w końcu zabiorą się za normalne tworzenie filmów a nie bazowanie na tytułach zagranicznych. Aż tak ciężko wymyślić im zupełnie nową historię?

Chemas ana481516

@ana481516 to prawda, mnie to już od dawna denerwuje. Widocznie wymyślanie nowych historii lub adaptacje owych powieści jest za trudne i lepiej iść na łatwiznę.

ana481516 Chemas

@Chemas Mnie też już wcześniej śmieszyło, ale teraz to już przeginają. Najłatwiej robić im wciąż nieudane rebooty, remake’i, prequele, ekranizacje gier/książek.

Chemas ana481516

@ana481516 A jeśli chodzi o ekranizacje, to najlepiej gier, bo właściwie 80 % jest już zrobione.

ana481516 Chemas

@Chemas No chyba, że zrobią swoją wersję (patrz np. nowy Mortal Kombat, Super Mario Bros., Double Dragon)

ar23s Chemas

@Chemas USA to dziwny naród. Na stronach warezowych lub w komentarzach na zatokach pirackich oni jęczą, że zamiast oryginalnego dźwięku nie ma angielskiego! Aż ręce opadają, zresztą nie tylko one. xD

Chemas ar23s

@ar23s HAHA To jaki ma być oryginalny dźwięk dla Amerykanów? :)

Redox ana481516

@ana481516 Niech się zabiorą za oglądanie filmu z napisami. Albo chociaż skopiują trend z Europy Zachodniej i opracują swój dubbing.

Chemas Redox

@Redox Albo niech wreszcie zaczną myśleć.

Proszę czekać…