Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Zwiastun nowych odcinków ''Lucyfera'' - poznajcie Boga, który wprowadzi niezłe zamieszanie! 0

Serial Lucyfer to niekwestionowany hit Netflixa. Platforma, która przejęła produkcję po trzecim sezonie od stacji Fox uczyniła z niego jeden ze swoich fenomenów. Obecnie oczekujemy na premierę ośmioodcinkowej drugiej części piątego sezonu. Jego premiera już za niecały miesiąc. Z tej okazji Netflix opublikował pierwszą zapowiedź, która daje nam możliwość ujrzenia Boga.

na zdjęciu Tom Ellis, serial ''Lucyfer''

Na Ziemię zejdzie Bóg, ojciec Lucyfera i Michaela, który w życiu naszych bohaterów wprowadzi wielkie zamieszanie. Pragnie on odejść na emeryturę, wywołując tym samym niebiańską wojnę pomiędzy bliźniakami.

Jak podoba się Wam poniższa zapowiedź? W roli Boga występuje Dennis Haysbert.

Serial ten opiera się na komiksach Neila Gaimana i Sama Kietha. Lucyfer Morningstar to znudzony i nieszczęśliwy władca piekieł, który porzuca swoje podziemne królestwo i przybywa do Los Angeles, gdzie zostaje właścicielem nocnego klubu. Uroczy, charyzmatyczny i piekielnie przystojny Lucyfer cieszy się ze swojej emerytury oddając się swoim ulubionym przyjemnościom. Zaczyna pomagać także policji w łapaniu najgroźniejszych kryminalistów, wykorzystując swoje nadnaturalne zdolności.

Pierwotnie piąty sezon miał być finałowym, ale Netflix wysłuchał próśb fanów i odnowił produkcję na szósty sezon. Ten jednak definitywnie zakończy historię zabójczo przystojnego diabła na Ziemi. Ma on składać się z dziesięciu epizodów.

Premiera sezonu 5B Lucyfera już 28 maja 2021 roku.

W sieci oprócz zwiastuna pojawiły się także zdjęcia promujące produkcję oraz plakat, który podkreśla nadchodzącą walkę pomiędzy braćmi. Materiały te poniżej.

Źrodło: Youtube, Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

ana481516

Zapowiada się ciekawie ):-)

john6

ciekawy trailer, sporo wskazuje co się będzie dziać, ale jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach ;)

Proszę czekać…