Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Killian Scott negocjuje rolę w serialu Marvela ''Secret Invasion'' 0

Obsada nowego serialu Marvela powstającego dla Disney+ prawdopodobnie już niedługo powiększy się o kolejne nazwisko. Rolę w produkcji negocjuje aktor Killian Scott.

na zdjęciu Ben Mendelsohn, film ''Kapitan Marvel''

Scotta w ostatnim czasie podziwiać mogliśmy w serialu Zdążyć przed zmrokiem czy filmie Pasażer, w którym to wystąpił u boku Liama Neesona. Wcześniej zagrał także w dobrze ocenianym irlandzkim dramacie Kalwaria. Jeśli jego negocjacje się powiodą, to dołączy on do naprawdę imponującej obsady. Dotychczas swoje angaże otrzymali Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Kingsley Ben-Adir, Olivia Colman i Emilia Clarke.

Nie ujawniono oczywiście o jaką rolę stara się Killian Scott.

Secret Invasion będzie kolejnym oryginalnym serialem od Marvel Studios, który trafi na platformę streamingową Disney+.

Produkcja wykorzysta wydarzenia z filmu Kapitan Marvel jako punkt wyjścia i skoncentruje się na dalszych losach popularnego tajnego agenta Nicka Fury’ego. Na razie szczegóły dotyczące fabuły Secret Invasion trzymane są w tajemnicy, ale można bezpiecznie założyć, ze historia będzie obracała się wokół ziemskiej działalności Skrullów, którzy infiltrują naszą planetę.

Serial ten oczywiście opiera się na graficznych powieściach opublikowanych przez Marvel Comics, za które odpowiada Brian Michael Bendis.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…