Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

3. sezon serialu ''Atlanta'' dopiero w 2022 roku 0

Panująca od zeszłego roku pandemia koronawirusa spowodowała opóźnienia w produkcji wielu filmów i seriali. Jednym z nich jest muzyczna komedia Atlanta. Na premierę trzeciego sezonu jej fani czekają już trzeci rok.

na zdjęciu Donald Glover, serial ''Atlanta''

Drugi sezon tego powstającego dla stacji FX serialu zadebiutował w 2018 roku. Na nowe epizody jak twierdzi twórca serialu Donald Glover poczekamy jeszcze ponad pół roku. W mediach społecznościowych umieścił on wpis opatrzony głosowym plikiem. Wynika z niego, iż trzeci sezon zadebiutuje na początku przyszłego roku.

Fabuła serialu Atlanta ukazuje perypetie dwóch kuzynów, rapperów, którzy robią karierę na muzycznej scenie Atlanty. Ich wspólna droga do sławy nie jest łatwa, bowiem mają całkowicie inne poglądy na temat sztuki i biznesu.

Pierwotnie trzeci sezon zadebiutować miał w ubiegłym roku, jednak ekipie nie udało się wejść na plan. Zdjęcia do nowych epizodów rozpoczęły się niedawno.

Atlanta to jeden z najpopularniejszych seriali stacji FX, który jeszcze przed premierą oczekiwanego trzeciego sezonu, otrzymał zgodę na produkcję czwartej serii. Ta muzyczna komedia otrzymała wiele nagród i nominacji, w tym dwa Złote Globy i cztery Emmy.

Źrodło: ComingSoon, Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…