Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Data premiery ''Morbiusa'' opóźniona o tydzień 0

Sony Pictures wprowadza kolejne zmiany w swoim harmonogramie kinowych premier. Jedną z jej ofiar jest oczekiwany film Morbius, którego premiera po raz kolejny została przesunięta.

na zdjęciu Jared Leto, film ''Blade Runner 2049''

Na szczęście różnica w stosunku nowej do starej daty premiery nie jest duża. Ostatnią podaną datą premiery tego widowiska był 21 styczeń 2022 roku. Teraz Morbius wejdzie do kin tydzień później, tj. 28 stycznia.

Produkcja oparta na komiksie Marvela pierwotnie trafić do kin miała w lipcu ubiegłego roku. Jednak panująca pandemia mocno pozmieniała daty premier wszelkich kinowych widowisk. Premiera Morbiusa przeniesiona została więc na 2021 rok. Sony nie było jednak pewne sytuacji kin w obecnym roku i postanowiło przesunąć film w harmonogramie na początek przyszłego roku.

Miejmy nadzieję, że obecna zmiana o tydzień jest już tą ostatnią i wreszcie zobaczymy przygody dr Morbiusa na kinowym ekranie.

Głównym bohaterem filmu jest dr Morbius – naukowiec, który starając się znaleźć lek na rzadką chorobę krwi, przypadkiem przemienia się w wampira. Pomimo obrzydzenia do swojej przypadłości, postanawia rozpocząć polowanie na kryminalistów, którzy jego zdaniem nie są godni dalszej egzystencji.

Produkcja osadzona jest w uniwersum Spider-Mana, a sam Morbius wielokrotnie pojawiał się w komiksach Marvela i był wrogiem człowieka pająka.

Za reżyserię Morbiusa odpowiada Daniel Espinosa. W obsadzie aktorskiej filmu znajdują się Jared LetoMatt SmithAdria ArjonaJared Harris oraz Tyrese Gibson.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…