Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Mayans M.C.'' dostaje zielone światło na realizację 4. sezonu 0

Stacja FX podjęła decyzję o odnowieniu serialu Mayans M.C. na czwarty sezon. Produkcja ta zielone światło na realizację kolejnej serii otrzymała jeszcze przed finałem trzeciego sezonu, którego emisja za tydzień.

fragment plakatu promującego serial ''Mayans M.C.''

Mayans M.C. to spin-off niezwykle udanego serialu Synowie anarchii. Odpowiada za niego Elgin James i twórca oryginalnej produkcji Kurt Sutter.

Główny bohater to Ezekiel ’’EZ’’ Reyes, w tej roli JD Pardo. To były skazaniec, który po wyjściu z więzienia, chce zemścić się na kartelu narkotykowym i stara się stać się członkiem motocyklowego klubu Mayans działającego na granicy kalifornijsko-meksykańskiej. EZ jest utalentowanym chłopakiem pochodzącym z dumnej latynoskiej rodziny. Teraz musi stworzyć swoją nową tożsamość w miasteczku, w którym kiedyś uchodził za „cudownego chłopaka” mogącego zrealizować swój amerykański sen.

W obsadzie serialu oprócz Pardo znajdują się Clayton Cardenas, Edward James Olmos, Ray McKinnon, Carla Baratta, Danny Pino, Michael Irby, Raoul Max Trujillo, Richard Cabral, Emilio Rivera, Sarah Bolger i Sulem Calderon.

Premiera 4. sezonu zaplanowana jest na 2022 rok. Serial w naszym kraju dostępny jest na platformie HBO GO.

Cieszycie się, że produkcja dostała odnowienie na kolejny sezon?

Źrodło: variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…