Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Tuca i Bertie'' powracają! Adult Swim prezentuje pierwszą zapowiedź 2. sezonu tej animacji 0

Już w czerwcu na Adult Swim zadebiutuje drugi sezon animacji Tuca i Bertie. Produkcja ta to oryginalny serial Netflixa, jednak platforma zdecydowała się anulować go po zaledwie jednym sezonie. Uratowany przez Adult Swim, po prawie dwóch latach doczekał się dalszego ciągu.

serial ''Tuca i Bertie''

Adult Swim opublikowało w sieci pierwszą zapowiedź nowych przygód tytułowych ptaszyn. Możecie zapoznać się z nią poniżej.

Animowany serial komediowy Tuca i Bertie opowiada o przyjaźni pomiędzy dwiema 30-letnimi ptasimi kobietami mieszkającymi w tym samym apartamentowcu. Tuca (Tiffany Haddish) to zadziorna i lekkomyślna tukanica, a Bertie (Ali Wong) – niespokojna i chodząca z głową w chmurach przedstawicielka gatunku ptaków śpiewających.

Drugi sezon serialu składa się z dziesięciu odcinków i ukaże nam Bertie, która zmaga się ze swoimi wewnętrznymi demonami za pomocą terapeuty. Tuca natomiast woli chować głowę w piasek i zamiatać problemy pod dywan, bowiem jej priorytetem jest teraz znalezienie odpowiedniego partnera. W tym samym czasie Speckle (Steven Yeun) zajęty jest budowaniem nowego domu, ale wkrótce odkrywa, że doprowadza go to na skraj szaleństwa…

Premiera 2. sezonu serialu Tuca i Bertie już 13 czerwca 2021 roku.

Źrodło: variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…