Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Rozpoczęły się zdjęcia do ''Dungeons & Dragons'' 0

Reżyser Jonathan Goldstein w swoich mediach społecznościowych poinformował o rozpoczęciu prac na planie filmu 'Dungeons & Dragons'. Projekt ten powstaje dla Paramount Pictures.

na zdjęciu Jonathan Goldstein i John Francis Daley, film ''Niewiarygodny Bunt Wonderstone''

Poniżej możecie zobaczyć wpis Goldsteina z Twittera. Umieścił on w nim zdjęcie klapsa filmowego.

Goldstein za kamerą widowiska stanął wraz z Johnem Francisem Daleyem. Duet ten na tym stanowisku zastąpił Chrisa McKaya. Panowie także napisali najnowszą wersję scenariusza opartą na poprzednim szkicu Michaela Gilio. W obsadzie Dungeons & Dragons do tej pory znaleźli się Chris Pine, który wcieli się w pierwszoplanową postać, Michelle Rodriguez, Justice Smith, Hugh Grant, Sophia Lillis, Chloe Coleman i Regé-Jean Page.

Dungeons & Dragons to gra RPG, która powstała w latach 70 i stała się prekursorem gatunku fantasy. Jest to rodzaj zabawy towarzyskiej, która polega na opowiadaniu historii i odgrywaniu ról przy użyciu figurek i kostek. Wszystko zamknięte jest w jednym uniwersum pełnym magów, potworów i egzotycznych krain.

Premiera filmu Dungeons & Dragons zaplanowana jest na 3 marca 2023 roku. Czekacie na tą produkcję z taką samą niecierpliwością jak my?

Źrodło: comicbook.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…