Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Adrien Brody w obsadzie 3. sezonu ''Sukcesji'' 0

Oczekiwany trzeci sezon hitowego serialu HBO Sukcesja cały czas zwiększa swoją obsadę. Swój angaż otrzymał właśnie aktor Adrien Brody.

na zdjęciu Adrien Brody, film ''Houdini''

Brody to niezwykle utalentowany hollywoodzki aktor, który za rolę w filmie Pianista Romana Polańskiego otrzymał Oscara. W ostatnim czasie mogliśmy podziwiać go w komedii Grand Budapest Hotel, dramacie Z dystansu czy kryminale Tajemnice Manhattanu.

W Sukcesji wystąpi on gościnnie i wcieli się w Josha Aaronsona, miliardera i aktywistę-inwestora, który odegra kluczową rolę w walce o prawa do Waystar.

Niedawno ogłoszono także, iż rolę w trzecim sezonie tego serialu otrzymał szwedzki aktor Alexander Skarsgård. Ten z kolei zagra Lukasa Matssona, właściciela firmy z dziedziny IT, który odnosi duże sukcesy, ale ma skłonności do ryzyka.

Sukcesja to serial o władzy, polityce, pieniądzach i walce o wpływy. Produkcja przedstawia historię amerykańskiej rodziny kontrolującej jedną z największych korporacji mediowych na świecie Waystar Royco. Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku i przybliża widzom rozterki, z którymi mierzą się członkowie rodziny w chwilach, kiedy waży się ich przyszłość.

Obecnie w Nowym Jorku trwa produkcja opóźnionego przez pandemię koronawirusa trzeciego sezonu tego serialu. Data jego premiery nie jest jeszcze znana.

Źrodło: variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…