Zdjęcia z czwórki Szybkich i Wściekłych 0

Pojawiły się pierwsze zdjęcia z czwartej części przeboju z Vinem Dieselm i Paulem Walkerem

Szybcy i Wściekli mieli premiere w 2001 roku i od razu stał się to film kultowy. Łącznie trzy części zarobiły 586 milionów dolarów. Świadczy to o tym, że widzowie lubią akcje, szybkie samochody i piękne kobiety.

Szybcy i WściekliSzybcy i Wściekli

Po mieszanych opinia trójki, w czwartej części twórcy postanowili wrócić do korzeni. I stąd w głównych rolach zobaczymy ponownie Paula Walkera i Vina Diesela (który miał epizodyczną rolę w trójce). Warto zaznaczyć, że tytuł będzie identyczny, jak części pierwszej, czyli Szybci i Wściekli. Ostatnio chyba to jest moda w sequela, by nie umieszczać numerów. Reżyserem będzie twórca części trzeciej, Justin Lin. Scenariusz napisał Chris Morgan, Ernesto Foronda i autor części pierwszej, Dnia Próby i ostatnio filmu Królowie Ulicy, David Ayer.

W nowej odsłonie serii wracamy na ulice, gdzie wszytko się zaczęło. Bohaterowie dołączają do postaci granych przez Michelle Rodriguez i Jordanę Brewster, by jeździć egzotycznymi autami przez ulice Los Angeles aż do meksykańskiej pustyni.

Po wypuszczeniu z więzienia, Brian O’Conner (Walker) łączy siły z Domem Toretto (Diesel). Pracują razem z federalnymi, by dorwać importera heroiny. Robią to infiltrując jego operacje.

Premiera 5 czerwca 2009 roku.

Szybcy i WściekliSzybcy i Wściekli

Szybcy i WściekliSzybcy i Wściekli

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

MacT

Powrót do korzeni i bardzo dobrze.

Proszę czekać…