Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Niebezpieczna gra i duża wygrana - zobaczcie zwiastun serialu ''Panic'' 0

Amazon Prime Video prezentuje zapowiedź serialu Panic. To produkcja przeznaczona dla młodzieży, będąca adaptacją popularnej powieści Lauren Oliver o tym samym tytule.

fragment plakatu promującego serial ''Panic''

Napisaniem scenariusza do serialu zajęła się sama Oliver. Jego akcja rozgrywa się w małym miasteczku w Teksasie, z którego większość młodych stara się wyrwać, ale nie każdy ma na to szansę. Każdego lata absolwenci college’u biorą udział w tytułowej grze, która pełna jest różnych niebezpiecznych wyzwań. Zwycięzca otrzymuje dużą sumę pieniędzy, która pozwoli mu na rozpoczęcie lepszego życia gdzie indziej.

Tegoroczna edycja gry jest jednak inna. Zasady się zmieniły. Nagroda jest wyższa, a gra bardziej niebezpieczna. Uczestnicy będą musieli stanąć twarzą w twarz ze swoimi najgłębiej skrywanymi lękami i zdecydować, ile są gotowi zaryzykować, aby wygrać i otrzymać szanse na lepsze życie.

Obsadę prowadzą Olivia Welch jako Heather Nill, Mike Faist jako Dodge Mason, Jessica Sula jako Natalie Williams, Camron Jones jako Bishop Moore, Ray Nicholson jako Ray Hall i Enrique Murciano jako szeryf Cortez.

Poniżej wspomniana zapowiedź.

Premiera serialu Panic już 28 maja 2021 roku.

Źrodło: comicbook.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…