Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kolejne zdjęcie potwierdzające niesamowitą metamorfozę Lily James w Pamelę Anderson 0

Gwiazda powstającego właśnie serialu "Pam & Tommy" Lily James, opublikowała kolejne zdjęcie w mediach społecznościowych, które prezentuje jej niesamowitą przemianę. Młoda aktorka wcieli się w ikonę lat 90. – Pamelę Anderson.

Lily James, "Downton Abbey"

Lily James i Sebastian Stan to gwiazdy produkcji noszącej tytuł "Pam & Tommy". Będzie to serial, który zaprezentuje nam kulisy związku znanej pary, Pameli Anderson i Tommy’ego Lee oraz legendarnego wycieku ich seks taśmy. Oprócz tej dwójki na ekranie pojawi się także Seth Rogen, który sportretuje postać Randa, mężczyzny odpowiedzialnego za wykradnięcie kontrowersyjnej taśmy.

Poniżej możecie rzucić okiem na kolejnego fotosa, w który Lily James została "przemieniona" w Pamelę Anderson.

Serial powstanie dla Hulu i jest opisywany, jako komediowe ujęcie prawdziwej historii związanej z wyciekiem seks taśmy Pam i Tommy’ego. Produkcja składająca się z ośmiu odcinków, będzie śledziła relacje między gwiazdą Słonecznego patrolu a perkusistą Motley Crue, którzy pobrali się niecały tydzień po ich spotkaniu w 1995 roku. Intymna taśma nakręcona podczas ich miesiąca miodowego została skradziona i wyciekła do sieci.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…