"Armia umarłych" - zobaczcie jak doklejano do filmu Tig Notaro 0

Jak zapewne wiecie aktorka Tig Notaro nie miała wystąpić w pierwotniej wersji filmu Armia umarłych, producenci jednak w ostatniej chwili podjęli decyzję o dołączeniu jej do obsady. Notaro zastąpiła Chrisa D'Elię, a poniżej prezentujemy materiał prezentujący jak tego dokonano.

na zdjęciu Tig Notaro na plakacie filmu "Armia umarłych"

Nowe dzieło Zacka Snydera, mającego na swoim koncie film 300 czy Człowiek ze stali, skupia się na grupie najemników, którzy mają za zadanie dostać się do splądrowanego przez parę lat inwazji zombie Las Vegas, które otoczone zostało masywnym murem, w celu powstrzymania tej plagi. Wynajął ich ocalały właściciel jednego z kasyn, który pragnie odzyskać swoje pieniądze. Najemnicy podejmują śmiertelne ryzyko, zapuszczają się do strefy objętej kwarantanną i realizują swój plan skoku wszech czasów.

Dodajmy, ze Netflix jakiś czas temu ogłosił wyniki oglądalności filmu Jak się okazuje produkcja w reżyserii Zacka Snydera dołączyła do grona dziesięciu najpopularniejszych tytułów w historii amerykańskiego giganta streamingowego, jeśli chodzi o oglądalność.

W głównych rolach w filmie wystąpili Dave Bautista, Ella Purnell, Omari Hardwick, Ana De La Reguera, Theo Rossi, Matthias Schweighöfer, Nora Arnezeder, Hiroyuki Sanada, Garret Dillahunt, Tig Notaro, Raúl Castillo, Huma Qureshi, Samantha Win, Richard Cetrone i Michael Cassidy.

Źrodło: netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…