Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''The Sandman'' na pierwszym za kulisowym materiale wideo 0

Nareszcie możemy zobaczyć pierwszy materiał filmowy z powstającej dla Netflixa adaptacji graficznych powieści Neila Gaimana opowiadających o Sandmanie i jego rodzeństwie. Nie jest to niestety żaden teaser ani zwiastun, a jedynie krótki materiał zza kulis, ale to zawsze więcej niż nic.

na zdjęciu Neil Gaiman i David Tennant, serial ''Dobry omen''

Poniższe wideo ukazuje nam Gaimana na serialowym planie, który omawia stworzoną przez siebie historię. Widzimy także wypowiedzi członków obsady – Toma Sturridge i Gwendoline Christie, którzy to wcielają się odpowiednio w Sen i Lucyfera. Mamy pierwszy rzut oka na szkice koncepcyjne, gadżety i scenografię. Końcówka ukazuje nam natomiast oficjalne logo serialu.

The Sandman to połączenie współczesnych mitów z mroczną fantastyką, dramatem historycznym i legendami. Opowiada historię Morfeusza, władcy snu, oraz ludzi i miejsc, które napotyka, naprawiając swoje kosmiczne, a także zwyczajnie ludzkie błędy.

Fabuła serialu rozgrywać ma się w naszych czasach, aby opowieść była jak najbardziej dostosowana do obecnej epoki. Dla tytułowego bohatera oznacza to dłuższy czas w niewoli, w której zamiast 70 lat, spędzi ich 105.

Pierwszy sezon składać ma się z 11 odcinków. Jego premiera jeszcze w tym roku. Kto nie może się doczekać?

Źrodło: Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…