Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Daniel Radcliffe jako pastor w zwiastunie 3. sezonu serialu ''Cudotwórcy'' 0

Stacja TBS opublikowała oficjalną zapowiedź trzeciego sezonu antologicznej komediowej serii Cudotwórcy, w której to pierwsze skrzypce gra Daniel Radcliffe, aktor znany z roli młodego czarodzieja w serii filmów będących adaptacją powieści J.K. Rowling.

fragment plakatu promującego 2. sezon serialu ''Cudotwórcy''

Radcliffe w każdym z sezonów wciela się w główną rolę, choć zmienia się fabuła serii, miejsce akcji oraz postać jaką odgrywa. Nadchodząca seria przeniesie bohaterów do XIX wieku na amerykański Dziki Zachód.

Rok 1844. Radcliffe wciela się w idealistycznego kaznodzieję mieszkającego w małym miasteczku, który łączy swoje siły z poszukiwanym listem gończym banitą i żądną przygód i wyzwoloną kobietą prerii, w celu wyruszenia wzdłuż oregońskiego szlaku, będącego jednym z najważniejszych kierunków migracji osadników na zachód.

Poniżej wspomniana zapowiedź.

W obsadzie oprócz Radcliffe’a powracają Steve Buscemi, Geraldine Viswanathan, Karan Soni i Jon Bass. Projekt opuścił jego twórca Simon Rich, którego w roli showrunnera i producenta wykonawczego zastąpili Dan Mirk i Robert Padnick.

Premiera trzeciego sezonu noszącego podtytuł Oregon Trail odbędzie się już 13 lipca 2021 roku. W Polsce, podobnie jak dwie poprzednie serie, dostępny będzie on na HBO GO.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…