Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Jason Momoa na pierwszych zdjęciach z filmu Netflixa ''Sweet Girl'' 0

Netflix w swoich mediach społecznościowych opublikował pierwsze zdjęcia z nadchodzącego thrillera Sweet Girl. W głównej roli zobaczymy Jasona Momoę, aktora znanego m.in. z filmu Aquaman czy serialu See.

na zdjęciu Jason Momoa, film ''Braven''

Poniżej możecie zapoznać się z zdjęciami promującymi produkcję. Widzimy na nich tytułową dziewczynkę oraz jej ojca. Ujawniona została także data premiery filmu. Sweet Girl na platformie Netflix zadebiutuje już 20 sierpnia 2021 roku.

Fabuła Sweet Girl ukaże nam Jasona Momoę w roli ojca i męża Raya Cooper, który przysięga wymierzyć sprawiedliwość osobom odpowiedzialnym za śmierć jego żony. Mszcząc się, jednocześnie musi zapewnić ochronę jedynej rodzinie jaka mu pozostała, jego córce Rachel – w tej roli Isabela Merced.

Za reżyserię filmu odpowiada Brian Andrew Mendoza, dla którego jest to pełnometrażowy debiut. Spotkał się jednak już wcześniej na planie z Momoą, przy okazji filmu Braven, który produkował. Za scenariusz do filmu Sweet Girl odpowiadają Gregg Hurwitz i Philip Eisner. W obsadzie oprócz wyżej wspomnianych znajdują się także Manuel Garcia-Rulfo, Amy Brenneman, Adria Arjona, Raza Jaffrey, Justin Bartha, Lex Scott Davis i Michael Raymond-James.

Źrodło: ComingSoon, Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…