Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Odjazdowy wygląd Batwinga - postaci, która pojawi się w serialu "Batwoman" 0

W serialu Batwoman pojawi się nowa postać. Będzie nią Batwing i dzisiaj mamy dla Was fotki, na których możecie przyjrzeć się komiksowemu herosowi.

fragment plakatu promującego "Batwoman"

The CW i Warner Bros. Television ogłosiły, że Camrus Johnson wcieli się w postać Batwinga w serialu Batwoman. W sieci zaprezentowano także oficjalne grafiki, na których możemy rzucić okiem na prezencję postaci.

W oficjalnym komunikacie czytamy: Batwing (Camrus Johnson) będzie odpowiednikiem Batwoman (Javicia Leslie), który walczy z przestępczością, pracując nad posprzątaniem bałaganu powstałego w finale drugiego sezonu. Zanim jednak Luke Fox będzie mógł w pełni pojąć niesamowitą i potężną naturę swojego superskafandra, musi pokonać własne demony.

Strój Batwinga został opracowany przez projektantkę kostiumów do serialu Batwoman, Mayę Mani. Z pomocą przyszli jej Diana Patterson i ilustrator Andy Poon. Kombinezon został stworzony przez Ocean Drive Leather, a hełm wyrzeźbił James Fairley w Amazing Ape.

Stworzony przez Granta Morrisona, Batwing został po raz pierwszy wprowadzony w komiksie "Batman Incorporated" w 2011 roku, a Luke Fox (syn Luciusa Foxa) ostatecznie stał się komiksowym superbohaterem.

Źrodło: Bloody-Disgusting

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…