Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Sam Neill i inwazja obcych w zwiastunie serialu Apple TV+ ''Invasion'' 1

Apple TV+ prezentuje pierwszą zapowiedź serialu science fiction Invasion, w którym to ludzkość po raz kolejny będzie musiała zmierzyć się z inwazją niezbyt pokojowo nastawionych przybyszy z kosmosu.

na zdjeciu Sam Neill, film ''Słodki kraj''

Akcja serialu rozrzucona zostanie po różnych częściach świata. Poznamy inwazję obcych z perspektywy piątki zwykłych i obcych sobie ludzi, którzy jednocześnie doświadczyli niecodziennego zdarzenia mającego wpływ na całe ich dalsze życie. Starają się przeżyć i zrozumieć chaos, który nagle się wokół nich rozpętał.

W głównej obsadzie tejże produkcji znajdują się Shamier Anderson jako Trevante Ward, żołnierz stacjonujący w Afganistanie; Golshifteh Farahani jako Aneesha Malik, syryjska imigrantka, żona i matka mieszkająca na Long Island; Sam Neill jako szeryf John Bell Tyson, były prawnik u progu emerytury; Firas Nassar jako Ahmed Malik, mąż Anesshy i odnoszący sukcesy biznesmen oraz Shioli Kutsuna jako Mitsuki, bardzo inteligentny członek japońskiej organizacji JASA.

Poniżej wspomniana zapwowiedź.

Za serial odpowiadają Simon Kinberg i David Weil. Jego premiera już 22 października 2021 roku. W ten dzień do serwisu trafią trzy pierwsze odcinki, kolejne pojedyńczo pojawiać będą się co tydzień.

Źrodło: IndieWire

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Proszę czekać…