Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Universal Pictures zapowiada nadejście "Jurassic World: Dominion" - mamy zdjęcie z pierzastym dinozaurem! 2

Universal Pictures wrzucił na swoich profilach społecznościowych fotkę promującą kolejną odsłonę cyklu o dinozaurach. Wszystko z racji zbliżającej się premiery zwiastuna Jurassic World: Dominion.

fragment plakatu promującego "Jurassic World: Dominion"

Universal Pictures rozpoczyna tak zwany hype-train związany z franczyzą "Park Jurajski". Do sieci trafiło zdjęcie z najnowszej odsłony cyklu, czyli Jurassic World: Dominion. Oczywiście maszyna promocyjna nie powinna zostać uruchomiona z pełną mocą zbyt szybko. Premiera filmu dopiero w przyszłym roku, ale foteczka, którą znajdziecie poniżej na pewno rozbudza wyobraźnię fanów. Znajduje się na niej bowiem… mały, upierzony dinozaur.

Z informacji, które można znaleźć w sieci wynika, że Universal Pictures ma zamiar zaprezentować pierwsze materiały wideo promujące film w trakcie pokazów F9 w kinach IMAX.

Szczegóły fabuły sequela pozostają na razie w tajemnicy. Wiemy na pewno, że to nie koniec serii i widzowie dostaną jeszcze kolejne produkcje osadzone w tym uniwersum. Jurassic World: Dominion ma trafić do kin 10 czerwca 2022.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…