Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Andrew Garfield i Vanessa Hudgens w zwiastunie musicalu Netflixa ''Tick, Tick... Boom'' 0

Netflix opublikował pierwszą zapowiedź muzycznego dramatu Tick, Tick… Boom za reżyserię, którego odpowiada Lin Manuel-Miranda.

na zdjęciu Andrew Garfield, film ''Tajemnice Silver Lake''

Produkcja ta opowie nam o Jonathanie Larsonie, amerykańskim kompozytorze i dramaturgu, którego największym dziełem jest musical RENT. Sam nie doczekał jednak premiery swego dzieła, które wystawione zostało po jego tragicznej śmierci.

W filmie w Larsona wciela się Andrew Garfield. Poznamy go jako młodego, posiadającego wysokie ambicje teatralnego kompozytora, który przechodzi egzystencjalny kryzys w związku z wybraną przez siebie drogą życiową.

W obsadzie oprócz Garfielda, znajdują się także Vanessa Hudgens, Alexandra Shipp, Robin de Jesus, Joshua Henry, MJ Rodriguez, Bradley Whitford, Tariq Trotter i Judith Light. Scenariusz został przygotowany przez Stevena Levensona. Wśród producentów znalazł się między innymi Ron Howard.

Poniżej wspomniana zapowiedź.

Dla Lina Manuela-Mirandy będzie to debiut, jeśli chodzi o reżyserię filmu pełnometrażowego. Warto jednak odnotować, że stworzył on musical zatytułowany "Hamilton", który po raz pierwszy został pokazany publiczności w 2015 roku na Off-Broadway.

Premiera filmu Tick, Tick… Boom w wybranych kinach i na platformie Netflix jesienią tego roku. Dokładna data zostanie dopiero podana.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…