Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Temuera Morrison o swojej roli w ''The Book of Boba Fett'' 0

Temuera Morrison, który w serialu The Book of Boba Fett ponownie wciela się w rolę tytułowego łowcy nagród, w jednym z ostatnich wywiadów zdradził nieco szczegółów odnośnie swojej postaci w nadchodzącym spin-offie serialu The Mandalorian.

na zdjęciu Temuera Morrison, serial ''The Mandalorian''

Serial wypełnić ma te luki w historii postaci, których zabrakło w dotychczasowych produkcjach. W szczególności nie wiemy co stało się z legendarnym łowcą nagród po filmie Gwiezdne wojny: Część V – Imperium kontratakuje.

Zobaczymy jego przeszłość i to gdzie był od czasów Imperium kontratakuje. Nadszedł czas, aby cofnąć się w czasie, poznać to co przeżył i dowiedzieć się więcej o nim. To jednak, że nie wiedzieliśmy o jego losach zbyt wiele było również zaletą. Wraz z Robertem Rodriguezem jako reżyserem mogliśmy przywrócić go w dynamiczny sposób w 'The Mandalorianie'. A zostać poproszonym o ponowne go zagranie jest dla mnie zaszczytem.

powiedział Morrison

Rodriguez po reżyserii odcinka serialu The Mandalorian, stanął również za kamerą kilku epizodów nowej serii powstającej dla Disney+. Oprócz niego w projekt zaangażowanych jest kilku innych wspaniałych reżyserów, jednak Morrison nie zdradził ich nazwisk. Jon Favreau i Dave Filoni pełnią funkcję producentów wykonawczych.

Premiera serialu zaplanowana jest na grudzień tego roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…