Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Netflix wyznacza datę premiery filmu ''The Water Man'' 0

Oczekiwana debiutancka produkcja Davida Oyelowo The Water Man trafi na platformę Netflix szybciej niż pierwotnie zakładano. Będziemy mogli się z nią zapoznać już za niecały miesiąc.

fragment plakatu promującego film ''The Water Man''

Po wykupieniu na początku tego roku praw do filmu świat obiegła informacja, iż streamer planuje umieścić go w swojej ofercie dopiero pod koniec tego roku. Plany zostały jednak zmienione. The Water Man na Netflixie zadebiutuje już 9 lipca 2021 roku.

Za scenariusz do dramatu odpowiada Emma Needell. Oyelowo wyreżyserował film, który jest dla niego debiutem jeśli chodzi o objęcie stanowiska reżysera. Głównym bohaterem filmu jest młody chłopak Gunner, który wyrusza w podróż, której celem odnalezienie jest mitycznej postaci – Wodnika. Posiada on bowiem sekret nieśmiertelności, a Gunner pragnie ocalić swoją nieuleczalnie chorą matkę. W trakcie swojej podróży łączy siły z tajemniczą tubylczą dziewczyną Jo. Razem udają się oni do lasu Dzikiego Konia, który im głębiej w niego się zapuszczają tym staje się dziwniejszy i bardziej niebezpieczny. Ich jedyną nadzieją na ratunek okazuje się ojciec Gunnera, który nie cofnie się przed niczym, aby uratować syna. Przy okazji odkryje kim naprawdę jest jego dziecko.

Oyelowo oprócz reżyserowania dramatu znajduje się także w obsadzie swojego debiutanckiego filmu. Oprócz niego swoje angaże otrzymali także Rosario DawsonLonnie ChavisAmiah MillerAlfred Molina i Maria Bello.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…