Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Kevin Bacon jako złoczyńca w reboocie ''Toksycznego mściciela'' 0

Moda na nowe wersje starych kultowych produkcji nie ustaje. Jednym z ciekawszych rebootowych projektów jest Toksyczny mściciel. Ciągle trwają castingi do produkcji. Najnowszym nabytkiem w obsadzie jest Kevin Bacon, który wcieli się w głównego antagonistę.

na zdjęciu Kevin Bacon, film ''Radiowóz''

Dotychczas swoje angaże otrzymali Peter Dinklage, Jacob Tremblay i Taylour Paige. Za reżyserię i scenariusz rebootu odpowiada Macon Blair. Prace na planie w Bułgarii ruszyć mają jeszcze w tym miesiącu.

Dinklage wcieli się w tytułowego bohatera, a Trembley odegra jego syna, o życie którego przyjdzie zawalczyć mężczyźnie.

Projekt powstaje dla studia Legendary. Reboot ma być produkcją w stylu Deadpoola, przesiąkniętą humorem i poważającą gatunek superbohaterów. Nie zabraknie również proekologicznych przesłanek. Tytułowy bohater zostanie wepchnięty do kadzi z chemikaliami i po transformacji zmienia się z społecznego wyrzutka w bohatera. Będzie walczył z korupcją, chciwością, a w międzyczasie przyjdzie mu uratować swojego syna, przyjaciół oraz lokalną społeczność.

Kevin Bacon to uznany hollywoodzki aktor, który dość często wciela się w mało pozytywne postacie. Na swoim koncie ma m.in. rolę w filmie Człowiek widmo, Zły dotyk, X-Men: Pierwsza klasa czy Super.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…