Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Megan Fox i Bruce Willis w zwiastunie thrillera ''Midnight in the Switchgrass'' 0

Studio Lionsgate opublikowało pierwszą zapowiedź swojego thrillera z kryminalnym podszyciem Midnight in the Switchgrass, w którym to główne role odgrywają Megan Fox, Bruce Willis i Emile Hirsch.

fragment plakatu promującego film ''Midnight in the Switchgrass''

Akcja filmu rozgrywa się na Florydzie. Podczas jednej ze spraw agenci FBI Helter (Bruce Willis) i Lombardo (Megan Fox) łączą swoje siły z policjantem stanowym Crawfordem (Emile Hirsch), który obecnie bada serię morderstw na kobietach. Sprawa prowadzona przez Helter i Lombardo wydaje się być z tym powiązana. W trójkę rozpoczynają własne tajne śledztwo, które jednak całkowicie nie idzie po ich myśli. Lombardo znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, a Crawford staje przeciwko seryjnemu mordercy w pokręconej grze w kotka i myszkę.

Poniżej wspomniana zapowiedź.

Za reżyserię thrillera odpowiada Randall Emmett, który pracował na scenariuszu autorstwa Alana Horsnaila. Film ten jest jego reżyserskim debiutem. Do tej pory pełnił głównie rolę producenta. W obsadzie oprócz wyżej wymienionych znajdują się także Lukas Haas, Machine Gun Kelly, Caitlin Carmichael i Sistine Stallone.

Premiera filmu w wybranych kinach i na VOD już 23 lipca 2021 roku, a 27 lipca produkcja pojawi się na nośnikach DVD/Blu-ray.

Źrodło: Bloody Disgusting

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…