Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Poznajcie obsadę serialu Netflixa ''Resident Evil'' 0

Netflix zaprezentował główną obsadę aktorskiego serialu 'Resident Evil'. Informację tą podano podczas Geeked Week.

na zdjęciu Lance Reddick, film ''John Wick 2''

Na Twitterze Netflix opublikował wpis z nazwiskami aktorów, który opatrzony został dwoma zdjęciami, na których widzimy zaangażowaną obsadę.

Lance Reddick wcieli się w Alberta Weskera, głównego antagonistę serii. Postać ta wprowadzona została w pierwszej grze. Dołączają do niego Ella Balinska, Tamara Smart, Siena Agudong, Adeline Rudolph i Paola Nunez. Niestety ich role nie zostały na razie ujawnione.

Akcja serialu rozgrywać ma się 30 lat po odkryciu wirusa T. Dochodzi do kolejnej epidemii, która ujawnia mroczne sekrety Korporacji Umbrella. Poznamy nową historię rozgrywającą się w dwóch liniach czasowych. Dwie 14-letnie siostry Jade i Billie Wesker znajdują się w New Racoon City. Im dłużej żyją w tym wymyślonym, korporacyjnym mieście tym bardziej uświadamiają sobie, iż miasto jest czymś więcej niż na pierwszy rzut oka się wydaje, a ich ojciec skrywa bardzo mroczny sekret mogący zniszczyć świat. W drugiej linii czasowej przeniesiemy się o dekadę w przyszłość. Na Ziemi pozostało mniej niż 15 mln ludzi, a towarzyszy im ponad 6 miliardów ludzi i zwierząt zarażonych wirusem T. Jade, teraz 30-letnia walczy o przetrwanie w nowym świecie. W trakcie dowiaduje się o tajemnicach ze swojej przeszłości, które nadal ją prześladują.

Za pierwszy liczący 8 odcinków sezon odpowiada Andrew Dabb.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…