Ostateczna walka z kosmitami w finałowym zwiastunie ''The Tomorrow War'' 1

Sporo filmów zostało opóźnionych w ciągu ostatniego półtora roku. Wśród nich był również The Tomorrow War, który miał trafić do kin zeszłej zimy, doczeka się jednak premiery na platformie Amazon Prime i to już 2 lipca. Prezentujemy bardzo efektowny finałowy zwiastun produkcji.

fragment plakatu ''The Tomorrow War''

Akcja filmu umiejscowiona jest w przyszłości, a dokładnie w 2051 roku, gdzie ludzkość musi toczyć ciężkie boje z kosmicznymi najeźdźcami. Niestety przegrana jest coraz bliżej, dlatego też naukowcy podejmują się szalonego planu przeniesienia do swojego świata żołnierzy z przeszłości. Wśród rekrutowanych jest nauczyciel w liceum, w tej roli Pratt, który jest zdeterminowany ocalić świat dla swojej córki Dan. Łączy on siły z genialnym naukowcem oraz jego ojcem. Razem desperacko będą walczyć o ocalenie planety.

Film wyreżyserował Chris McKay, dla którego debiut w tej roli. McKay jest zdobywcą nagrody Emmy, który wcześniej miał do czynienia z tworzeniem animacji m.in. LEGO® Batman: Film, czy serial Robot Chicken. Amazon nabył prawa do dystrybucji od firmy Paramount za 200 milionów dolarów.

W głównych rolach występują Chris Pratt, Yvonne Strahovski, JK Simmons, Betty Gilpin, Sam Richardson, Edwin Hodge, Jasmine Mathews, Ryan Kiera Armstrong i Keith Powers.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…