Rywalizacja na torze w pierwszym zwiastunie filmu "Żużel" 0

Zapraszamy do obejrzenie premierowej zapowiedzi produkcji Żużel, opowiadającej o rywalizacji w jednej z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w naszym kraju. W rolach głównych gwiazdy młodego pokolenia Tomasz Ziętek i Mateusz Kościukiewicz.

na zdjęciu Tomasz Ziętek w filmie "Żużel"

Mistrz żużlowy Lowa (Tomasz Ziętek) jest obiektem westchnień kobiet i źródłem zazdrości rywali z toru (Mateusz Kościukiewicz). Pogodny, miły dla ludzi, zwyczajny, ma frajdę z życia i tego, co robi. Jednak szelmowski uśmiech chłopaka skrywa codzienne zmagania ze strachem, widmem kontuzji i wypadków na żużlowych stadionach. Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy na drodze Lowy staje śliczna Roma (Jagoda Porębska). Czy zakochany w prędkości i motorach zawodnik, dla którego sport jest nie tylko szaleńczą, młodzieńczą pasją, ale też ucieczką od szarej rzeczywistości, znajdzie w swoim sercu miejsce na prawdziwą miłość?

Żużel to pierwszy od siedemdziesięciu lat film fabularny traktujący o tym niezwykłym, pełnym adrenaliny i niebezpieczeństw sporcie, który w naszym kraju ma miliony oddanych sympatyków. Zafascynowała mnie postawa młodych ludzi, którzy związują się z żużlem. Żyją w innym świecie, tempie i rzeczywistości. Pasji i determinacji, z którą wchodzą w to niebezpieczne życie, można im tylko pozazdrościć.

Dorota Kędzierzawska, reżyserka

W filmie występują Tomasz Ziętek, Jagoda Porębska, Paweł Wilczak, Karolina Gołębiowska, Żaneta Łabudzka, Bartek Gnosowski, Tadeusz Kostro i Łukasz Kaczmarek. Za reżyserię odpowiada Dorota Kędzierzawska.

Premiera filmu 16 lipca.

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…