Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Telewizja Puls realizuje pierwszy serial dla PULS 2 - poznajcie ''Dzielnicę strachu'' 0

Telewizja Puls we współpracy z studiem ATMGrupa pracuje nad nowym kryminalno-obyczajowym serialem Dzielnica strachu. Produkcja ta jest pierwszą jaka produkowana jest bezpośrednio dla kanału PULS 2.

na zdjęciu Maja Wachowska i Maciej Kosmala, serial ''Dzielnica strachu''

Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do serialu, którego głównymi bohaterami będą dzielnicowi i tzw. 'trudna' dzielnica. Zaplanowano 40 odcinków. Każdy z nich opowie inną mocną i emocjonującą historię kryminalną, która rozegra się na fikcyjnym Gorczaku – czyli niebezpiecznej dzielnicy, jaką można znaleźć w każdym mieście.

Śledztwa prowadzą dwie pary: dzielnicowy Andrzej (Andrzej Młynarczyk) i śledcza Agata (Agata Załęcka) oraz dzielnicowa Karolina (Maja Wachowska) i śledczy Rafał (Maciej Kosmala). W serialu występują również Grażyna Strachota i Filip Gurłacz – w rolach „La Mammy” i jej syna „Hrabiego”, którzy nieformalnie rządzą niesławnym Gorczakiem.

Liczymy na duży sukces tego serialu, będziemy go promować oraz intensywnie współpracować z ATM, który gwarantuje wysoką jakość swoich produkcji. ’Dzielnica strachu’ to serial, który charakteryzują mocne historie, będzie unikalny i ze znakomitą obsadą. Wierzymy, że przypadnie do gustu fanom najlepszych seriali kryminalnych.

mówi Dariusz Dąbski, prezes telewizji Puls

Liczę na to, że Dzielnica Strachu odniesie dla PULSU 2 taki sam sukces, jak Lombard dla TV Puls.

dodał Andrzej Muszyński, prezes ATM Grupy

Za scenariusz serialu odpowiada Maura Ładosz. Reżyserem formatującym jest Mariusz Wojaczek, a producentem kreatywnym Elżbieta Szafrańska.

Premiera serialu jesienią na antenie PULS 2.

Źrodło: atmgrupa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…