Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Grand Army'' anulowane po 1. sezonie 0

Niestety, ale młodzieżowy serial Grand Army nie powróci z drugim sezonem. Produkcja, która zadebiutowała w październiku ubiegłego roku nie osiągnęła wystarczających wyników oglądalności, aby platformie Netflix opłacało się ją kontynuować.

fragment plakatu promującego serial ''Grand Army''

Fabuła serialu opiera się na sztuce Katie Cappiello z 2013 roku traktującej o szkodliwym wpływie kultury wstydu jaki muszą znosić ofiary gwałtu, szczególnie młode skrzywdzone dziewczyny.

Główni bohaterowie to pięcioro uczniów szkoły średniej na Brooklynie, którzy próbują odnaleźć się w pełnym chaosu rzeczywistym świecie, przeżyć, odnieść sukces, wywalczyć wolność i wyjść na spotkanie przyszłości. Zobaczymy jak radzą sobie z problemami związanymi z seksualnością, rasizmem i społeczną niesprawiedliwością. Tu nie ma tematów tabu.

W Grand Army występują Odessa A’Zion, Odley Jean, Maliq Johnson, Amalia Yoo i Armir Bageria – to oni wcielają się w pięcioro głównych bohaterów. Partnerują im m.in. Alphonso Romero Jones, Crystal Sha’re Nelson i Marcela Avelina.

Pierwszy składający się z dziewięciu odcinków sezon dostępny jest na Netflixie. Zapoznaliście się już z nim? Jak sądzicie Netflix podjął dobrą decyzję anulując serial Grand Army?

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…