Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Tom i Jerry narobią bałaganu w Nowym Jorku - zobaczcie zwiastun nowego serialu o przygodach tego kultowego duetu 0

Pamiętacie kultową kreskówkę Tom i Jerry? Chyba nie ma na świecie nikogo kto choć raz nie był świadkiem szalonych wyczynów tej dwójki. Teraz platforma HBO Max odświeżyła ich przygody. Już w lipcu swoją premierę odbędzie nowy animowany serial noszący tytuł 'Tom i Jerry w Nowym Jorku'. W sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź produkcji. Możecie zapoznać się z nią w dalszej części tego artykułu.

fragment plakatu promującego serial ''Tom i Jerry''

Kot Tom i myszka Jerry przenoszą się do Nowego Jorku. Nowojorskie parki, historyczne biblioteki, spektakularne muzea i kultowe zabytki już nigdy mogą nie być takie same, gdyż ta dwójka niesie ze sobą głównie problemy i chaos, ale także i dużo śmiechu.

Tom został mieszkańcem pięciogwiazdkowego hotelu, a jego zadaniem jest usuwanie z budynku myszy. Oczywiście jedną z nich jest Jerry. To już wiemy czego możemy się dalej spodziewać. Z pewnością na naszych bohaterów czeka wiele chaotycznych przygód, a ich niekończąca się gonitwa tym razem kontynuowana będzie w betonowej dżungli Nowego Jorku. Do tego szalonego duetu dołączą buldog Spike i kot Butch.

Premiera animacji Tom and Jerry in New York już 1 lipca 2021 roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…