Amerykański plakat i zwiastun polskiego "Śniegu już nigdy nie będzie" 0

Kino Lorber wypuściło oficjalny zwiastun oraz plakat – specjalnie stworzony dla widzów w USA – polskiego kandydata do Oscara Śniegu już nigdy nie będzie, którego premiera odbyła się po raz pierwszy na Festiwalu Filmowym w Wenecji.

fragment plakatu do filmu "Śniegu już nigdy nie będzie"

Pewnego mglistego poranka w mieście pojawia się ON – atrakcyjny mężczyzna z prawdziwego, egzotycznego wschodu. Żenia, bo tak brzmi jego imię, ma dar. Jego ręce leczą, a oczy zaglądają w dusze samotnych kobiet. Mężczyzna zatrudnia się jako masażysta na bogatym osiedlu pod miastem. Pracując dla ludzi odgrodzonych murem od „gorszego” świata, poznaje ich historie i osobiste dramaty. Wkrótce niezwykłe zdolności Żeni odmienią życie każdego z nich.

W obsadzie aktorskiej w Śniegu już nigdy nie będzie są między innymi Agata Kulesza, Alec Utgoff oraz Maja Ostaszewska. Za reżyserię odpowiada Małgorzata Szumowska, która wspólnie z Michałem Englertem napisała również scenariusz. Dodajmy także, że Englert jest autorem zdjęć. Film miał premierę na zeszłorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. W naszych kinach film z powodów pandemii pojawił się niedawno, otóż 4 czerwca tego roku.

plakat do filmu Śniegu już nigdy nie będzie

Źrodło: firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…