Henry Cavill powraca jako Geralt z Rivii w zapowiedzi 2. sezonu "Wiedźmina" 0

Pojawiła się zapowiedź 2. sezonu Wiedźmina, zdradzając nieco co czeka Geralta z Rivii w nowych epizodach. W zeszłym tygodniu Netflix zaprezentował pierwszy materiał filmowy z nadchodzącego sezonu, a zwiastun skupił się na Freyi Allan jako Ciri. Nowy klip opublikowana na Twitterze podkreśla powrót Henry'ego Cavilla jako Geralta, chociaż trwający zaledwie 12 sekund materiał jest boleśnie krótki.

na zdjęciu Henry Cavill w serialu "Wiedźmin"

Wraz z Henrym Cavillem jako Geraltem z Rivii i Freyą Allan jako Ciri, w Wiedźminie występują Anya Chalotra jako Yennefer z Vengerbergu, MyAnna Buring jako Tissaia i Joey Batey jako Jaskier. Sezon 2 wprowadzi do serii nowych graczy z postaciami granymi przez takie nazwiska jak Kristofer Hivju, Kim Bodnia, Paul Bullion, Yasen Atour, Agnes Bjorn, Basil Eidenbenz, Aisha Fabienne Ross.

Od czasu premiery Wiedźmina na Netflix pod koniec 2019 roku minęło sporo czasu. Nie było to winą obsady i ekipy, która spędziła ponad rok, próbując ukończyć produkcję drugiego sezonu. Podobnie jak wiele innych programów, Wiedźmin spotkał się ze znacznymi opóźnieniami w produkcji z powodu pandemii, która obejmuje wiele problemów na planie. Na szczęście od tego czasu filmowanie zostało oficjalnie zakończone.

Wiedźmin ma powrócić na Netflix pod koniec 2021 roku, ale nie ustalono jeszcze oficjalnej daty premiery. W serwisie opracowywany jest również prequel, którego akcja rozgrywa się w świecie Wiedźmina, ale toczy się 1200 lat przed rozpoczęciem serialu, a także osobny animowany spinoff zatytułowany Wiedźmin: Zmora Wilka.

Źrodło: netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

john6

Migawki niczego nie ujawniają, zbitek chaotycznych scenek aby tylko przypominać o tytule. Ci co widzieli nadal poczekają, niektóre osoby może to zachęcić do oglądnięcia sezonu 1 – czytaj zakupienia abonamentu.

Proszę czekać…