Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Premiera 4 części animacji ''Hotel Transylwania'' przesunięta o dwa miesiące 0

Niestety, ale na czwartą część udanej animacji od Sony Hotel Transylwania będziemy musieli poczekać nieco dłużej. Studio zdecydowało się przenieść premierę filmu Hotel Transylwania: Transformania na 1 października 2021 roku.

film ''Hotel Transylwania: Transformania''

Poprzednia data zaplanowana była na 23 lipca, a więc do kin wybierzemy się nieco ponad dwa miesiące później.

Decyzję taką Sony zdecydowało się podjąć patrząc na finansowe wyniki innego oczekiwanego filmu Piotruś Królik 2: Na gigancie. Produkcja ta wydana niedawno ze względu na panujące jeszcze ograniczenia widzów nie osiągnęła satysfakcjonującego wyniku finansowego w USA.

O co chodzić będzie w 4 części animacji?

Johnny, który przemawia głosem Andy'ego Samberga będzie starał się uzyskać pełną akceptację ojca Mavis – hrabiego Draculi. Zapragnie zmiany w potwora. Pomoże mu w tym tajemniczy wynalazek Van Helsinga, który jednak z powodu awarii nie zadziała tak jak powinien. Johnny zmieni się w potwora, jednak reszta przekształci się w ludzi. Teraz Johnny i pozbawiony swoich mocy Drac muszą połączyć siły, aby odnaleźć antidotum i wrócić do swoich poprzednich żyć, zanim będzie za późno.

Za reżyserię filmu odpowiadają Jennifer KluskaDerek Drymon, którzy pracowali na podstawie scenariusza Genndy'ego Tartakovsky'ego. Dracula nie przemówi już głosem Adama Sandlera. Jego miejsce zajął Brian Hull, który pierwszy raz użyczył głosu tej postaci w krótkometrażowym filmie Potworne zwierzaki z Hotelu Transylwania.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…