Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Joaquin Phoenix i Rooney Mara zagrają w nowym filmie Lynne Ramsay 0

Joaquin Phoenix i Rooney Mara wystąpią w najnowszym filmie Lynne Ramsay noszącym tytuł 'Polaris'. Dla Phoenixa nie będzie to pierwsza współpraca ze szkocką reżyserką. Aktor, który za rolę w filmie Joker otrzymał Oscara pracował z nią już przy filmie Nigdy Cię tu nie było.

na zdjęciu Joaquin Phoenix, film ''Joker''

Za produkcję tą Ramsay otrzymała nagrodę za najlepszy scenariusz na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. Reżyserka jest bardzo dumna ze współpracy z Phoenixem nazywając go najlepszym aktorem jakiego do tej pory spotkała. Zgadzacie się z jej wypowiedzią?

Jest szalony, ale i jest najlepszym aktorem, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Wszystko co robi na planie, ma swój powód. Z takim oryginalnym pomysłem jest znacznie trudniej, ale nie można się nie ekscytować przygotowując film z Phoenixem.

powiedziała Ramsay

Jak na razie nie znane są żadne szczegóły odnośnie fabuły filmu Polaris. Projekt ten jest czwartym w jakim para, będąca razem również prywatnie bierze udział. Wcześniej wystąpili w Marii Magdalenie, Bez obaw, daleko nie zajdzie i Ona.

Ramsey na swoim koncie ma jeszcze dramat Nazwij to snem, Morvern Callar czy thriller Musimy porozmawiać o Kevinie. Widzieliście któreś z dzieł tej szkockiej reżyserki?

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…