Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Ten ''Kasztanowy ludzik'' zwiastuje śmierć - zobaczcie zapowiedź nowego serialu Netflixa 0

Netflix zaprezentował światu pierwszą zapowiedź serialu Kasztanowy ludzik, będącego adaptacją debiutanckiej powieści pisarza Sørena Sveistrupa, twórcy kryminalnej produkcji Dochodzenie. Jego premiera zaplanowana jest na jesień.

na zdjęciu Danica Curcic, film ''Undtagelsen''

Seryjny morderca, który na miejscu swoich krwawych zbrodni zawsze zostawia ręcznie zrobionego kasztanowego ludzika. Czy policjanci i detektywi przeszkodzą psychopacie w zrealizowaniu jego przerażającego planu?

Kasztanowy ludzik rozpocznie się od odkrycia na placu zabaw ciała młodej kobiety, której brakuje jednej ręki. Obok niej leży kasztanowy ludzik. Sprawą zajmuje się ambitna młoda pani detektyw Naia Thulin – w tej roli Danica Curcic. Prowadzi śledztwo wraz z swoim nowym partnerem Markiem Hessem (Mikkel Boe Følsgaard). Razem pragną ująć terroryzującego Kopenhagę mordercę. Nie jest to jednak wcale takie łatwe. Trafiają jednak na pewien trop, który łączy mordercę z pewną zaginioną dziewczynką, córką polityka imieniem Rosa Hartung. Dziewczynka zaginęła rok temu i została uznana za martwą.

Poniżej wspomniana zapowiedź. Trzeba przyznać, że prezentuje się nad wyraz klimatycznie i dość przerażająco.

Serial Kasztanowy ludzik to oryginalna duńska produkcja Netflixa. Składać ma się z sześciu około 50 minutowych odcinków wyreżyserowanych przez Mikkela Serupa i Kaspera Barfoeda. Za scenariusz odpowiadają Dorte W. Høgh, David Sandreuter i Søren Sveistrup, który pełni także rolę producenta wykonawczego.

Źrodło: Forbes. Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…