Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Netflix anuluje sitcom ''Tato, nie rób mi obciachu'' 0

Niestety, ale nawet Jamie Foxx w głównej roli nie zapewnił sukcesu sitcomu Tato, nie rób mi obciachu. Mająca swój debiut wiosną tego roku komedia nie zyskała wielkiej popularności i Netflix postanowił anulować ją po jednym sezonie.

fragment plakatu promującego serial ''Tato, nie rób mi obciachu''

Główny bohater sitcomu to Brian Dixon (Jamie Foxx), kawaler i właściciel świetnie prosperującej firmy, który musi wziąć na siebie pełnię ojcowskich obowiązków i zająć się swoją nastoletnią córką Sashą (Kyla-Drew). Bardzo chce dobrze spisać się w nowej roli, więc prosi o pomoc swojego ojca (David Alan Grier) i siostrę (Porscha Coleman). Przed Sashą też stoi całkiem niezłe wyzwanie, bo w jej nowym domu nie brakuje zarówno miłości, jak i chaosu. Pełen serca i humoru serial Tato, nie rób mi obciachu inspirowany jest rzeczywistą relacją Jamiego Foxxa z jego córką Corinne Foxx, która pełni tutaj funkcję producentki wykonawczej. 

Pierwszy sezon i już teraz jedyny składa się z ośmiu odcinków. Za ich reżyserię odpowiadają Ken Whittingham i Bentley Kyle Evans.

Zapoznaliście się z tą komediową serią? Będziecie tęsknić za jej bohaterami czy wręcz przeciwnie? Wyraźcie swoje zdanie w komentarzach.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…