Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Pełna zapowiedź specjalnego odcinka serialu ''Kingdom'' opowiadającego o wojowniczce Ashin 0

Netflix po niedawnym teaserze teraz udostępnił pełny zwiastun specjalnego odcinka niezwykle udanego koreańskiego serialu o zombie – Kingdom. Nadchodzący epizod nosi tytuł 'Kingdom: Ashin of the North' i opowie o losach wojowniczki imieniem Ashin.

fragment plakatu promującego odcinek ''Kingdom: Ashin of the North''

Epizod opowie historię tytułowej Ashin, dziedziczki północnego miasta Jurchen, która pojawiła się w finale drugiego sezonu serialu. Jun Ji-Hyun jako Ashin i Park Byung-eun jako Min Chi Rok wystąpią w tej spin-offowej opowieści. Odcinek wyreżyserował Kim Seong-hun.

Odcinek ukaże nam losy wojowniczki imieniem Ashin, którą napędza pragnienie zemsty za utratę swojego plemienia. Odkrywa ona także tajemniczą i dziwną roślinę, która pozwala na wskrzeszanie zmarłych. Nareszcie poznamy pochodzenie tego co wywołało lawinę tragicznych wydarzeń.

Poniższa zapowiedź daje nam spojrzenie na to czego możemy spodziewać się po epizodzie. Z pewnością nie zabraknie przerażających i pełnych akcji scen, a sądząc po pierwszych sekundach trailera prawdopodobnie doczekamy się również pojawienia nowego zagrożenia, w postaci tygrysa zombie. Jesteście ciekawi? Bo my bardzo.

Premiera Kingdom: Ashin of the North już 23 lipca 2021 roku.

Akcja serialu Kingdom rozgrywa się w średniowiecznych czasach w Korei. W królestwie pokonanym przez zepsucie i głów rozprzestrzenia się tajemnicza plaga. Zarażeni zmieniają się w żądne krwi zombie. Następca tronu, wrobiony w zdradę, zdesperowany wyrusza na misję, która może być jedynym ratunkiem dla spustoszonego i pogrążonego w zamęcie królestwa.

Źrodło: ComingSoon, Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…