Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Poznajcie oficjalny tytuł i krótki opis 7 filmu należącego do serii ''Transformers'' 0

Rozpoczęła się już produkcja siódmego filmu z serii Transformers. Podczas niedawnej konferencji prasowej ujawniony został oficjalny tytuł tej produkcji. Film wejdzie do kin jako 'Transformers: Rise of the Beasts'.

film ''Transformers: Wiek zagłady''

Akcja filmu rozgrywać ma się w kilku różnych miejscach na świecie, m.in. w Nowym Jorku i Peru. Do produkcji wprowadzone zostaną nowe frakcje Transformersów znane z emitowanej w latach 90. animacji Beast Wars: Transformers. Będą to Predaconsy, Maximals i Terrorconsy, czyli roboty, które zamiast w pojazdy przekształcały się w zwierzęta.

Transformers: Rise of the Beasts rozgrywać będzie się w 1994 roku. Poznamy dwójkę głównych bohaterów – Elenę, badaczkę artefaktów oraz Noah, byłego wojskowego specjalizującego się w elektronice, który mieszka na Brooklynie. Zobaczymy Bumblebee, ale główna oś fabuły skupi się na Optimusie Primie. W filmie zobaczymy także takie klasyczne postacie Transformers jako Mirage czy Arcee.

W obsadzie filmu znajdują się Anthony Ramos i Dominique Fishback. Za reżyserię odpowiada Steven Caple Jr., który na swoim koncie ma m.in. film Creed II i serial Grown-ish. Scenariusz napisał Joby Harold odpowiedzialny za historie ukazane w filmach tj. Robin Hood: Początek, Armia umarłych czy The Flash.

Premiera filmu w kinach zaplanowana jest na 24 czerwca 2022 roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Redox

Jeśli film zachowa chociaż w połowie stylistykę robotów z „Bumblebee” (szczególnie z 10-15 pierwszych minut tego filmu) to będzie superowo.

https://youtu.be/hzBsFml7UNA

Proszę czekać…