Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Turner & Hooch'' - zwiastun serialu o synie Scotta Turnera 0

Disney+ zrealizował serialową kontynuację hitowej komedii sprzed lat Turner & Hooch. Produkcja, która nosi taki sam tytuł zadebiutuje na platformie już w przyszłym miesiącu. W sieci pojawiła się jej pierwsza zapowiedź.

fragment plakatu promującego serial ''Turner & Hooch''

Serial nie jest rebootem jak wcześniej wszystkim się wydawało, a kontynuacją. Główny bohater to Scott Turner Jr., syn Scotta Turnera, w którego w filmie wcielał się Tom Hanks. Młody mężczyzna dziedziczy po swoim zmarłym ojcu wielkiego mastiffa francuskiego imieniem Hooch. Jego chaotyczne wybryki doprowadzają nowego właściciela do szału, zwłaszcza iż zakłócają jego dotychczasowy uporządkowany styl życia. Scott jest policjantem i z czasem okazuje się, iż Hooch może być dla niego partnerem jakiego zawsze potrzebował.

Poniżej wspomniana zapowiedź.

W syna Scotta Turnera wciela się Josh Peck. Oprócz niego w obsadzie są także Carra Patterson jako Jessica Baxter, odważna partnerka z pracy Scotta, Brandon Jay McLaren jako Xavier Wilson, Anthony Ruivivar jako szef Scotta James Mendez, Lyndsy Fonsecka jako Laura Turner, siostra Scotta, Jeremy Maguire jako Matthew Garland, syn Laury i Vanessa Lengies jako Erica Mouniere. Za serial odpowiada Matt Nix. Pierwszy odcinek wyreżyserował McG.

Premiera serialu Turner & Hooch już 21 lipca 2021 roku.

Zerknijcie jak prezentuje się nowy plakat promujący produkcję.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…