Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Universal Pictures prezentuje nową zapowiedź ''Candymana'' 0

Wielokrotnie przekładany już film Universal Pictures Candyman otrzymał nowy oficjalny zwiastun. Wydany został on na dwa miesiące przed planowaną datą premiery. Miejmy nadzieję, iż zostanie ona już utrzymana.

na zdjęciu Yahya Abdul-Mateen, film ''Candyman''

Odkąd mieszkańcy pamiętają, dzielnica Cabrini Green w Chicago była terroryzowana opowieścią o nadprzyrodzonym zabójcy z hakiem przymocowanym do ręki, którego można łatwo wezwać poprzez powtórzenie pięciokrotnie jego imienia w lustrze. Dzisiaj dzielnica wygląda zdecydowanie inaczej i jest zamieszkiwana przez nieco inną społeczność.

Artysta Anthony McCoy wraz z dziewczyną będącą dyrektorką galerii przenoszą się do luksusowego apartamentu w Cabrini Green, gdzie zaczyna odkrywać krwawą tajemnicę mordercy o imieniu Candyman.

Poniżej wspomniana zapowiedź.

W obsadzie aktorskiej są Yahya Abdul-Mateen IITeyonah ParrisNathan Stewart-JarrettColman Domingo i Tony Todd, który w oryginale wcielał się w tytułowego bohatera i teraz zrobi to ponownie. Za reżyserię nowego Candymana odpowiada Nia DaCosta, która do tej pory nie ma na swoim koncie zbyt wielu reżyserskich osiągnieć. Jej debiutem reżyserskim jest film Little Woods z 2018 roku. DaCosta pracowała na scenariuszu autorstwa Jordana Peela i Wina Rosenfelda.

Premiera filmu w kinach 27 sierpnia 2021 roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…