Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Scarlett Johansson producentką i gwiazdą nowego filmu Disneya ''Tower of Terror'' 0

Scarlett Johansson kontynuuje swoją współpracę z Disneyem. Aktorka ma zagrać oraz wyprodukować nowy film Disney’a noszący tytuł 'Tower of Terror'. Produkcja ta swoją fabułę oprze o kultową rozrywkę pochodzącą z Disneylandu.

na zdjęciu Scarlett Johansson, film ''Avengers''

Za przeniesienie rozrywki z parku tematycznego Disney’a na film odpowie Josh Cooley, który na swoim koncie ma scenariusz do animacji W głowie się nie mieści i filmu Toy Story 4. Reżyser dopiero jest poszukiwany. Johansson będzie produkować za pośrednictwem swojej firmy These Pictures. Obok niej na tym stanowisku zasiądzie Jonathan Lia.

Szczegóły fabularne filmu jak na razie trzymane są w ścisłej tajemnicy. Atrakcja o którą oprzeć ma się fabuła to mroczna wieża, do której trafiają śmiałkowie. Cechuje się ona mroczną i bardzo niepokojącą atmosferą. Po dotarciu na jej szczyt są oni zrzucani na dół w swobodnie spadającej windzie. Brzmi dość ciekawie i przerażająco zarazem, nieprawdaż?

Nie wiadomo na razie w jaki sposób atrakcja ta zostanie przekształcona w film, jednak Disney ma już doświadczenie w tym temacie. Wcześniej właśnie na takiej samej podstawie powstała hitowa seria Piraci z Karaibów, horror komediowy Nawiedzony dwór, a obecnie na swoją premierę oczekuje przygodowy film Wyprawa do dżungli.

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…